michalds

Jak být dítě Štěstěny?

Nejlepší odpověď
annas

Abyste se stal dítětem Štěstěny, musíte mít z pekla štěstí, tvrdí Jiří Žáček.

https://www.nej­lepsicitaty.cz/byt-ditetem-stesteny-k-tomu-musite-mit-spekla-stesti/

Přečtěte si prosím diskusi.

Určitě má pravdu. Pokud chcete být šťastný, musíte pochopit, co považujete za štěstí. To nevím, takže se nedá konkrétně reagovat.

.Peníze štěstí nepřinesou, i když třeba ulehčí život, ale vzbuzují závist., chtít víc. Štěstí je třeba zdraví … atd.

Štěstí neexistuje venku, ale je to váš vnitřní pocit., tedy to ,

Šťasthý můžete být, pokud věříte sám sobě, dělat to, co vás baví, uvědomit si, že štěstí může být cesta, po níž se vydáte.
-
Otázka se pravidelně opakuje, podívejte se do archivu.

Vím, že jsem už několikrát odpovídala. Přece vděk, vděčnost přináší štěstí, ne naopak.

To znamená, važte si svého života, buďte vděčný za každý okamžík, který prožijete. Důležitou jsou i maličkosti, z nichž je možné se radovat a být šťastný.

Štěstěna je vrtkavá … pokud si nevážíte toho, co máte a co považujete za samozřejmé.

Další odpovědi
Kepler

Sám jsi svého štěstí strůjcem. Výhra v loterii je jen náhoda.

annas

Michale,

chtěla jsem vám odpovědět na váš dotaz, ale máte uzavřený profil. Požádal jste mně o následování, ale to nestačí.

Otevřte si Kontakty, v nich uvidíte mou žádost, musíte ji povrdit. Jinak vám nemohu odpovědět.

U svého profilu uprostřed vidíte uprostřed nápis čeká na potvrzení.