Podvodnik12

Jak byste svými slovy charakterizovali závislost ?

Koukal jsem se různě po internetu, jak se definuje závislost, což jse sice zajímavé, ale chtěl byych ještě něco jiného. Jak byste to definovali svými slovy ? Bez kopírování z nějakých stránek.

Nejlepší odpověď
Drap

Závislost je něco, o čem jsme přesvědčeni, že to nutně potřebujeme a k naplnění svých tužeb jsme ochotni udělat téměř cokoli.

Další odpovědi
zjentek

mými slovy- definitivní konec svobody ,)

tatanka

Vezmeš mě můj předmět závislosti? Pouze přes moji mrtvolu!

Pájo

Záleží, jakou závislost myslíte… Psychickou, tělesnou?
Opravdová závislost je něco, o čem sami víte, že vám škodí a přesto se toho nedokážete zříci a opakovaně selhávate při snaze přestat. Nebo s tím ani nebojujete a závislosti dobrovolně propadáte.

tono

Těžký život pod vládou zotročitele.