Kelt

Jak byste řešili tuto známou situaci, kdybyste byli přímí účastníci?

Mám na mysli pohádku O perníkové chaloupce, konkrétně kdy se dědek žene za dětmi, ale potká ženu a ptá se jí, zda neviděla děti. A ona mluví o něčem zcela jiném, protože chce zachránit děti. Tak se ptám, zda by ten člověk mohl komunikovat s tou ženou jinak, aby získal potřebné informace. Kdyby někdo z vás byl na místě toho dědka, jak byste jednali? Nebo je to neřešitelný problém? Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi
aevul

Madam, hledám dva nebezpečné delikventy. Nejprve rabovali dům jedné stařenky, pak se ji dokonce pokusili zavraždit. Musím je najít a předat spravedlnosti, než zaútočí na někoho dalšího.