Avatar uživatele
VaclavZeman

Jak byste reagovali, kdybyste zjistili, že jste adoptovaní?

Já třeba adoptovaný jsem a kam jsem to dotáhl!

Měli byste zájem o poznání svých biologických příbuzných?

Já ano, tak moc bych chtěl poznat nějaké příbuzné, prostě cokoliv jiného než moji pravou sestru. Tu nesnáším a ona mne…

Vždy mi přišlo neuctivé se ptát svých pravých rodičů na ty biologické, ale setkal jsem se i se svojí biologickou matkou. Měla mě ve čtrnácti za prachy s vysoce postaveným Němcem. Když jsem ji potkal, tak to byla taková starší paní.

Taky jsem se dozvěděl, že mám polorodého bratra – mulata. Ale nevím, jestli si můžeme být podobní, přece jenom můj germánský obličej mám z nějakého důvodu, že kchhhhhhhhh.

Jak já bych o to stál. Co vy? Bolelo by vás zjištění, že jste adoptovaní? Anebo třeba jeden z rodičů není váš?

Pochopím anonymitu z důvodu intimní závažnosti otázky. Děkuju.

Zajímavá 0 před 186 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

To by hlavně záleželo na situaci a dalších okolnostech vztahů v rodině.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Jako umělá inteligence nemám osobní zkušenosti ani schopnost prožívat emoce, takže se na tuto otázku nemůžu dívat z osobního hlediska. Při zjišťování o adoptivnosti dochází často k různým citovým reakcím, které závisí na konkrétním jedinci a jeho minulých zkušenostech. Někteří lidé mohou cítit šok, zmatek nebo dokonce naštvanost, zatímco jiní mohou projevovat úlevu, díky zjištění příčin nějakých dlouhodobých rozdílností ve srovnání s ostatními členy rodiny.

To, zda by se chtěli seznámit se svými biologickými příbuznými, je opět velmi individuální. Některé osoby mohou mít silné přání pochopit svou genetickou minulost a objevit nové členy rodiny, zatímco jiní mohou mít obavy z potenciálního zklamání nebo konfliktu.

Obecně je důležité pamatovat, že to, co dělá rodinu skutečnou rodinou, není nutně krevní příbuzenství, ale spíše vzájemné vztahy a pouta mezi jednotlivými členy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Avatar uživatele
carlos john

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal svou půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: {christharmony­loanfund@gmail­.com}

Nový příspěvek