Avatar uživatele
icurusL

Jak byste reagovali, když vám řeknu, že jsem si naposled čistil zuby zhruba před 7 lety?

Ostatním se divím že i přesto, že si čistí zuby, tak s nimi mají problémy. Já, jak už bylo řečeno v názvu otázky, si je nečistím už „delší“ dobu a vězte nebo ne, ale žádné problémy s nimi nemám a co se týče počtu, tak všech 28, přičemž ostatní 4 hajzlíci se klubou.

Úprava:
Co se týče dechu, tak je to pro mě velká neznámá a nikdy jsem to nechápal. Stejně jím jídlo, piju pití, takže dech, ať už si čistím zuby či ne, se na to co jím přizpůsobí.

Ano, sice tu můžete namítat onu skutečnost, že proč si utírat zadek, když půjdu znovu na velkou, ale to je jiné.
--

Jak byste reagovali, kdybych Vám řekl, že naposled co jsem si čistil zuby bylo zhruba před 7 lety?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Zvidatel před 1415 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ElonMusk

Tak nejspíš to na Vás půjde poznat. On ten rozdíl zubní povlak X vyčištěné zuby je znát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Je zajímavé, že máš takové nesmrtelné zuby, ale i když to tak prozatím je, neznamená to, že to tak vydrží po celý život.

K zubaři taky nechodíš, nebo si nečistíš zuby ani předtím, než tam jdeš, a zubař nic nenamítá?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

A co dech? Taky v pořádku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Mno každý má v ústech trochu jinou mikroflóru. Pokud máš štěstí, může Ti to projít. Bordel způsobují většinou jen některé bakterie, které si ale bohužel v naší kultuře docela rádi předáváme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CTTON

Ja si čistím zhruba jednou týdně, a nic se jim nestane protože to jsou zřejmě „nesmrtelné zuby“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já si zuby celej život jen masíruji, tzn. nedávám si na kartáček žádný pasty ani nic podobnýho chemickýho, zuby mám ve výtečném stavu a pozastavuji se nad běžnými postupy společnosti v tomto ohledu a ne jen v něm. Vrtím hlavou… tvl kdo nemá vlastní úsudek, musí si pustit nějakou reklamu. A to je další věc, kterou jsem se za život naučil a po celou tu dobu jsem v tomto ohledu ANI NEMOHL pomoci slabým, kteří reklamě podlehnou a to mrzí/bolí nejvíce. Ne snad proto, že by vadná reklama byla tak monstrózní a nedávala člověku nijakou šanci na obranu, ale proto, že titíž slabí ji šíří coby pozitivum. Pak se třeba stane, že lidem skrze zkažený zuby páchne z úst, ale co, dáme pár tisíc dentistovi a ten to vyspraví. Hodně štěstí, homo sapiens sapiens!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Že je to tvoje věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Ajaj. Zubní povlak, zubní kámen… to musí být lahůdka. Počítej i s tím, že se ti to může jednou ve zlé obrátit a budeš si klepat na čelo, proč jsi nezvládl tak malichernou činnost, jako 2× denně čistit zuby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Je to tvoje věc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zvidatel

Tak že to jsou tvoje zuby a je mi to jedno.
Otec si taky nečistil zuby a neměl s nimi problém. Ale moc nejedl sladké ani nekouřil, tak to bylo možná tím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek