Kerynka

jak byste pochopili tudle větu ´¨chtěl sem sex i s jinou než s tou mojí ´´

Nejlepší odpověď
david22

Chtěl jsem sex i s jinou než s tou mojí.

Další odpovědi
bolak

Na první pohled je to věta oznamovací a o souvětí nejspíš nepůjde, na to je tam moc málo přísudků.

Věta se dá chápat různými způsoby, záleží na tom jestli jsi „ta jiná“ nebo „ta jeho“.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/V%C4%9Bta­_(lingvistika)

quentos

Chápal bych to tak, jak je to napsáno, jinak se to snad ani chápat nedá.
Lze z toho vyvodit, že daný „chlap“ nebude příliš věrný typ a že mu jde hlavně o fyzickou stránku věci spíše než o citovou.

anonym

Ale kdeže, chápat se to dá různě. V jakém vztahu k řečníkovi jsi Ty?
Ten dotyčný by si chtěl užít sex i jinde, nebo ve třech, nebo s jinou výbavou než s tou svojí…
Chce to trochu lépe uvažovat, na co se vlastně ptáš.. A na co se to tedy vlastně ptáš? Ráda bych pomohla, ale pokud se jedná o Tvého partnera, tak si dobře rozmysli, zda takový postoj budeš schopna tolerovat.

arygnoc

jednoznačne.

hanulka11

prostě s tebou nechtěl sexovat – raděj s jinou
vykašli se na něj – máš o něm velké pochybnosti na víc pólech – víš co je kluků a chlapů jéééééééééééé­ééééééé někde čeká ten pravej

Damiana

Co je na ní k nepochopení? Vyznání lásky to asi nebude…

venkovan

Chtít a realizovat je rozdíl.
Řekl bych, že větu v podobném znění vyslovil skoro každý normálně zdravý člověk, jen určité procento zůstalo jen u přání.
Třeba chtít sex s bioložkou Ekrtovou si přál i jeden sněžný muž.

ja to teda chapu že chce sex i s tou svoji i s jinou)))