hannny

Jak ho mám chápat?

Asi měsíc a půl nazpátek jsem poznala jednoho kluka. Měla jsem s ním několik úletů s pohlavním stykem a on se mě třikrát zeptal, jestli s ním nebudu chodit… Z toho dvakrát po telefonu. Já mu řekla, ať se mě zeptá osobně. Potřetí se mě tedy zeptal osobně, načež jsem řekla, že s ním chci být. Ale pak nic. Tak jsem se ho zeptala já, jestli se mnou nechce být. A on mi řekl že neví. To je první věc, kterou nechápu.

Během našeho posledního úletu mi řekl, že mě miluje. Skoro jsem tomu věřila, byl na mě něžný a pořád opakoval, že mě miluje, že jsem úžasná. Ale potom zase řekl, že neví, jestli se mnou chce být. Mám to chápat tak, že si akorát hraje s mými city? Nebo jak?

Odpovědi
annas

To musíte pochopit jen vy sama, zda si s vámi zahrává, nebo vás opravdu miluje.

Přece neznám vás ani mladíka, takže co si myslím já, je zbytečné.

Ale několik slov. Kolik je vám roků? Pokud ještě nemáte 18, tak možná vztah neřeší, třeba se zamiloval, ale je nesmělý. Nebo zkouší zapůsobit.

Pokud vás opravdu miluje, tak se nějakým způsobem projeví.

Edison

Zajímavý by bylo znát váš věk (i když to zase není zcela podstatné). Víš, milovat někoho a být s ním jsou prostě dvě různé věci. Nemyslím, že by si hrál. 1. to může být nejistota. Nejistota budoucností. 2. to může být jistota. Miluje Tě, nechce Tě zatratit, ale třeba je extrémní samotář.

Netlač na něj. V obou případech to může mít pro něj odrazující účinky.