jirka F

Jak byste odpověděli při pracovním pohovoru na tuto otázku?

Proč vy si myslíte že u nás můžete pracovat?

Nejlepší odpověď
Dochy

Nelze odpovědět obecně. Leda tak snad „A proč ne?“ 😉 což by mohlo být poněkud… kontraproduktivní…
Hlásím se na konkrétní pozici s konkrétními požadavky a svými konkrétními předpoklady pro tuto pozici.

Další odpovědi
df

Nabízíte pracovní pozici, kterou zvládnu vykonávat

Drap

Proto, že jsem nejlepší ze všech uchazečů, kteří se na tuto pozici přihlásili

paul1

Doufám, že splňuji Vaše podmínky a představy.

Kelt

Neexistuje jednoznačná odpověd.
Protože jsem si přečetl požadavky a splnuji dané podmínky. Navíc mám určité zkušenosti, práce se mi zdá zajímavá a vy se mi jevíte jako solidní firma s bohatou perspektivou, kde bych mohl uplatnit své schopnosti a udělat kariéru.
Kdybych si to nemyslel, tak tady nebudu chodit.

Rokio

Mám kvalitní vzdělání a několikaletou praxi.

marci1

Známé se při pracovním pohovoru zeptali: „Myslíte, že byste to zvládla?“ Odpověděla: „Děkuji, již nemám zájem“. 🙂
Co na to odpovědět?