Startred

Jak byste nazvali člověka, který si nechá nadávat a ponižovat se a nad vším jen smířlivě pokrčí rameny?

Nejlepší odpověď
Edison

Nebo že je těžce nad věcí? Třeba sám ví, co je pro něj v životě skutečně důležité a těmi, co mu tohle dělají jen opovrhuje?

Další odpovědi
hapiky

Stačí s ním prohodit pár vět a je jasné, kdo je a kdo není ňouma.

zjentek

Nazvali bychom jej nejspíše nějak roztomile. Napadá mně třeba honíšek, dudu, přizdiptáč…

Rokio

Těžce splachovací člověk/totální flegmatik.

anonym

Jak píše edison, to že někdo neřeší co si o něm myslí nějaké jelito a nejde do přímé konfrontace, ještě neznamená že je flegmatik. To může znamenat prostě jen to, že už pochopil, že s určitým prostředím a životním obdobím nucené socializace se nutně váže riziko šikany od řekněme nadutějších spolužáků, a nemá smysl se s nimi o cokoliv přít. K ničemu by to nevedlo. Co ale má smysl, ignorovat je a zdá se, že právě to dělá.

Mogul.ml

Já…když nejde o život tak…atak vše co mě žere,ničí,naš­tve,rozhodí, dokážu dusit v sobě bez reakce ,,,_ztrapnění,po­nížení,stresy,pos­měšky atd tedy dusim v sobě ale bez ventilu..pozor!splacho­vací člověk dokáže nahromadit za den strašnou spoustu hněvu a pokud je vyprovokován,vet­šinou ublíží verbálně a vždy je to Zlé a pro splachovacího ,který se ve finále stydí za to že se nechal vyprovokovat(us­tavičně)–SMYSL SPLACHOVÁNÍ-a nakonec jediné jako obrana těla je vždy Spánek do nového dne,nového začátku jakože včera se to podělalo ale dnes je dnes a vstal jsem pravou nohou…takže spláchnout to,funguje až po vyčištění hlavy vypnutím,tedy spánkem,,celý den ale to co "spláchnu,, držim v sobě a čím větší tlak tim větší šance ,že se ucho utrhne,,pravej splachovací tady a ted polkne ale kombinace hněvu,křivd,zeš­měšnění od kolektivu šmejdů je pro nesmírně TRPĚLIVÉHO -SPLACHOVACÍHO celodenní vnitřní boj..boj o rozpolcenost na kterou lidskej mozek neni nastaven..flegmouš má vše na háku =blb…
Ale splachovací to řeší v hlavě dokud neni novej den… SPLACHOVACÍ=TRPĚ­LIVÍ,tichý,UVÁŽ­LIVÍ,ODOLNÝ nejen proti pablbečkům A VŽDY JE PŘIPRAVEN SE podvědomě PŘENASTAVIT DO URČITÉHO MÓDU ABY NEZEŠÍLEL,,spánek spláchne vše.. nesnažte se ničit splachovacího hledáním možností kterou nezkousne,, nebo otevři natlakovanej papiňák..