Avatar uživatele
Startred

Jak byste nazvali člověka, který si nechá nadávat a ponižovat se a nad vším jen smířlivě pokrčí rameny?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Rokio, hapiky před 1767 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Nebo že je těžce nad věcí? Třeba sám ví, co je pro něj v životě skutečně důležité a těmi, co mu tohle dělají jen opovrhuje?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Stačí s ním prohodit pár vět a je jasné, kdo je a kdo není ňouma.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Nazvali bychom jej nejspíše nějak roztomile. Napadá mně třeba honíšek, dudu, přizdiptáč…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Těžce splachovací člověk/totální flegmatik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak píše edison, to že někdo neřeší co si o něm myslí nějaké jelito a nejde do přímé konfrontace, ještě neznamená že je flegmatik. To může znamenat prostě jen to, že už pochopil, že s určitým prostředím a životním obdobím nucené socializace se nutně váže riziko šikany od řekněme nadutějších spolužáků, a nemá smysl se s nimi o cokoliv přít. K ničemu by to nevedlo. Co ale má smysl, ignorovat je a zdá se, že právě to dělá.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mogul.ml

Já…když nejde o život tak…atak vše co mě žere,ničí,naš­tve,rozhodí, dokážu dusit v sobě bez reakce ,,,_ztrapnění,po­nížení,stresy,pos­měšky atd tedy dusim v sobě ale bez ventilu..pozor!splacho­vací člověk dokáže nahromadit za den strašnou spoustu hněvu a pokud je vyprovokován,vet­šinou ublíží verbálně a vždy je to Zlé a pro splachovacího ,který se ve finále stydí za to že se nechal vyprovokovat(us­tavičně)–SMYSL SPLACHOVÁNÍ-a nakonec jediné jako obrana těla je vždy Spánek do nového dne,nového začátku jakože včera se to podělalo ale dnes je dnes a vstal jsem pravou nohou…takže spláchnout to,funguje až po vyčištění hlavy vypnutím,tedy spánkem,,celý den ale to co "spláchnu,, držim v sobě a čím větší tlak tim větší šance ,že se ucho utrhne,,pravej splachovací tady a ted polkne ale kombinace hněvu,křivd,zeš­měšnění od kolektivu šmejdů je pro nesmírně TRPĚLIVÉHO -SPLACHOVACÍHO celodenní vnitřní boj..boj o rozpolcenost na kterou lidskej mozek neni nastaven..flegmouš má vše na háku =blb…
Ale splachovací to řeší v hlavě dokud neni novej den… SPLACHOVACÍ=TRPĚ­LIVÍ,tichý,UVÁŽ­LIVÍ,ODOLNÝ nejen proti pablbečkům A VŽDY JE PŘIPRAVEN SE podvědomě PŘENASTAVIT DO URČITÉHO MÓDU ABY NEZEŠÍLEL,,spánek spláchne vše.. nesnažte se ničit splachovacího hledáním možností kterou nezkousne,, nebo otevři natlakovanej papiňák..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek