Avatar uživatele
Pájo

Jak byste (dnes) definovali (své) štěstí?

Co je štěstí? Je to muška jenom zlatá ;) ?
Byli jste šťastní?
Jste šťastní?
Co Vám chybí ke štěstí? ...pokud vám k němu něco chybí...
Doplňuji:
Každému, kdo o svém štěstí pochybuje, doporučuji tento odkaz:
http://centrumzmen.cz/…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, aramah, Elk, johana 56, Deli, Wang, MA-SU-KA, Damiana, briketka10, Anka1597, anonym, anonym, anonym před 3369 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pro mě je největší štěstí, že jsem se vyklubala na tento svět. A děkuji za každý den, který můžu prožít, ať je sluneční nebo zamračený. Protože každý den prožijeme jenom jednou.
Doplňuji:
Materiální hodnoty pro mě nejsou štěstím, ale pouhou potřebou. Peníze řadím ve svém žebříčku hodnot na nižní stupeň. Důležitější je pro mě svoboda a láska. I zdraví je výše než-li peníze.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Je to tak, ke štěstí chybí víc peněz, nesnáším ty řeči, -hlavně, že se maj rádi atd... jo, to jo, maj, ale nedá se pak nikam jít, nic si koupit, lidi dřou bídu s nouzí, trápěj se, jsou nervní a pak to taky tak dopadá, začnou nesváry, hádky,výčitky... prostě ke štěstí si myslím že ty prachy patří, no a samozřejmě láska a zdraví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anka1597

Také bych citovala pana Marvana - ,,Štěstí, co je štěstí? Muška jenom zlatá!" :-)
Myslím si, že štěstí ani moc definovat nejde, dle mého názoru. Jde jen tehdy, když ho prožíváme. Ano, byla jsem šťastná, když jsem se zbavila jedné nepříjemné choroby :-).
Ke štěstí chybí každému něco jiného, mně v tuto chvíli, aby nebylo venku takové dusno! ;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ráno jsem se probudila a doufám, že se probudím i další den. Je krásně (skoro až moc) a mám vedle sebe lidi, na kterých mi záleží a kterým záleží na mně. Mám několik báječných kamarádek, dvě zlaté vnučky, úžasného syna a skvělou dceru, která za pár týdnů čeká miminko. Mám dobrou snachu a hodného zetě.
Mám dost lidí, kteří mne potřebují a vím, že i já se dočkám od řady lidí pomoci, když ji budu potřebovat sama. Mám pro co a pro koho žít. Mám přítele, kterého velmi miluji a podle jeho chování to vypadá, že miluje i on mne.
Je tohle všechno štěstí? A nebo je štěstím to, že si uvědomuji, jak je důležité milovat lidi a věci kolem sebe? Jak důležité je umět si všímat a radovat se z každodeních drobností a mít i na to člověka, který dokáže prozářit den a podat dlaň, když je mi smutno?
Mám veliké štěstí. Asi jsem ho i měla, protože jinak bych neměla svou rodinu. Co mi chybí ke štěstí? Jen krůček - rozhlédnout se a vidět kolem sebe.

Pro krásnou letní noc je to moc hezká otázka.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Je neuchopitelné, nevypočitatelné a překvapující. Pro každého je pojem štěstí něco jiného.
Jsem zaplaťpánbu zdravá, mám muže který mne miluje, a on má zase to štěstí, že i já cítím k němu totéž, mám práci, která mne baví, můžu si dopřát víceméně to, co chci, přátelé jsou skuteční kamarádi, pes je zlaté sluníčko a moje maminka, to je poklad.
A jestli si vezmu sobotu - tak paráda! Prožíváme krásnou dovolenou. Celý den koupačka a opalovačka, "tuny" pravé italské zmrzliny... Ještě před chvilkou jsme se svíjeli na parketě v rytmu latiny - protančili jsme se třemi společenskými akcemi - tanec je to, co miluji nadevše.
Štěstí jsou chvíle kouzelné a krásné, je ale na každém, jestli se o ně i přičiní. Jinak moc neveřím tomu, že si je ho vědom a umí si ho vážit. Někdo ho má možná na první pohled až moc a ještě žehrá nad jeho nedostatkem. Člověk morálně a citově lakomý ho ale stejně neocení. A poloviční štěstí neexistuje. To je pak už jen neštěstí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

štěstí je krásná věc, jak zpívá Richard Müller žejo, to je a včera mi bylo moc prima na kuželkách a šipkách, přijel spolužák z Trutnova a pozval mě a sestru na tuto akci, pozván byl i další spolužák s vedlejší vesnice, já jsem kuželky nehrála kvůli operované ruce, ale šipky ano, bavili jsme se skvěle, popíjeli, smáli se, vyprávěli si historky ze základky, hezky tam hráli a v tý chvíli jsem se cítila šťastná nic mi nechybělo :))
http://www.youtube.com/…
Doplňuji:
a dnes mě navštívila moje kámoška přinesla mi rybízek na buchtičku, poklábosily jsme si a daly jsme si vinný střik z červeného vínka a do něj jsem dala lžíci nálevu z domácích feferonek, no lidičky zkuste to někdy, kdo máte rádi pálivý má to říz a osvěží vás to :)

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Pokud to má být dnes - tak jsem měla štěstí, že ve zdejším Tescu měli KiteKat pro mého kocourka a nemusela jsem jet busem v tom horku do Billy. To mi úplně stačí :-). Velké štěstí se může skládat i z mnoha úplně maličkých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Nebyla jsem šťastná.
Nyní jsem velmi šťastná.
Co je pro mne štěstí? Moje rodina.
Nechybí mi nic podstatného a drobnosti neřeším. Teď jen doufám, že následujících 9 měsíců (už necelých) zvládneme dobře a naše rodina se bez potíží rozroste. :-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Štastný je ten kdo má to co je mu drogou ale to má málo lidí většina lidí po tom marně touží a tak jsou nešťastní

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Wang

Opravdu věříte, že se dá štěstí naprogramovat? Jak tady říká Vladimír?
http://centrumzmen.cz/…

před 3367 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví