Rokio

Jak bych se měl obléknout, pokud bych se hlásil na pracovní místo obsluha fekálního vozu?

Paní učitelka F. z OA nás učila, že uchazeč o pracovní pozici by se měl obléknout tak, aby jeho vzhled reprezentoval povolání, na které se hlásí.

Pokud budu obsluhovat hovnocuc, co bych si měl vzít na sebe?

Nejlepší odpověď
ivzez

Neformální oblečení → klidně džíny a tričko.

Ale nějak mi nejde do hlavy, že by se absolvent OA
a pravděpodobně i SOU, redaktor Alíka, poradce
dětem s učením, etc. etc. zajímal o takovou pozici…

Další odpovědi
zjentek

Normálka to, v čem teď sedíš tady u odpovědí.

autacek

Vem si čistý montérky, ať vidí že se práce nebojíš.

anonym

Souhlasím z IVZEZ – Neformální oblečení → džíny a tričko a tenisky.

led

Rovnako, ako na prevzatie Nobelovej ceny za ekológiu, ako odborník si hravo nájdeš Dresscode k rôznym životným situáciám. A ten Prvý pracovný pohovor, to je prechod z dieťaťa do dospelosti.
zjednodušene – oblečenie a uchádzač o prácu by mali svietiť čistotou a upravenosťou. Či prídete na pohovor v rifliach a tričku, alebo vo fraku, pri skutočnej práci v montérkach na tom nezáleží.

Kryšpín

Zeptat se Čurdy

Mc Merkurion

… zasraný kalhoty, flekatý triko, pochcaný boty >>> ať je vidět, že ti práce nebude smrdět …