A. sHITLER

Jak by vypadal svět, rok po té co by „tvrdé drogy“ (pervitin, heroin…) byly zlegalizovány a spřístupněny všem lidem?

Jak by vypadal svět, rok po té co by „tvrdé drogy“ (pervitin, heroin…) byly zlegalizovány a spřístupněny všem lidem (bez věkového limitu) stejně jako je tomu třeba u nápojů obsahujících kofein, taurin, nadměrné množství cukru atd…

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Pořád stejně.

Většina lidí nebere drogy ne proto, že jso ilegální, ale proto, že je brát nechce.

Další odpovědi
ivzez

Ubylo by narkomanů (víc by jich drogám podlehlo).

Většina lidí drogy nebere, protože je brát nechtějí.
A většina lidí drogu nezkusila, protože ji zkusit nechtěla.

arygnoc

pripadá mi, akoby už tak bolo.

;-Q

A. sHITLER

Většina lidí nebere drogy ne proto, že jsou ilegální, ale proto, že je nezkusila! …škoda že ste se příi psaní odpovědí trochu víc nezamyslely ☹