bubukaa

jak bý trpělivější a soutředěnější ve školy ale i při lakování nehtů

Doplňuji:
ale ne že si lekuju nehrty ve škole kdo to blbě pochopil ale prostě si nemůžu lakovat nehty protože když čekám až uschnou tak se můžu zbláznit

Nejlepší odpověď
Toruk

Učit se trpělivosti je na dlouho… někdo se jí nenaučí třeba za celý život. Ty máš ale dobrý předpoklad: zájem. Je to práce na sobě a ta je těžká, ale zároveň má velkou hodnotu a rozšiřuje potenciál člověka. Trpělivost je od slova trpět. Kdo umí snášet bolest, je trpělivý. Neuhýbej před bolestí (což není stejné jako „vyhledávej ji“) a uč se ji snášet bez reptání; nevyhýbej se obtížným úkolům a restům… To tě udělá trpělivou. Časem.

Další odpovědi
BENYTA

A co si tak příště,místo LEKOVÁNÍ NEHRTŮ otevřít učebnici Českého jazyka,nebo alespon knihu s návodem,jak na zbrklost,protože máš mnohem víc problémů,než si myslíš…

ReHu

Předpokládám, že se u toho také nudíš. Tak si nelakuj nehty.
Nebo vem ven toho pejska a nalakuj si je venku.
A také jsi nenapsala, jestli na rukou či nohou? Na nohy se prodávají takové pěnovky mezi prsty a můžeš s nimi i chodit. Nebo si pořiď rychleschnoucí lak.

panenka

Tak to si myslím že nepude.Pokud budeš z té hodiny něco chtít vědět tak bych ti poradila ve vyučování se soustřed a o přestávce si pak lakuj nehty.