Vit Kouba

Jak by to zde vypadalo bez dezinformací?

Dezinformace to jsou lži, které z dálky vypadají jako pravda, začíná to pohádkami a končí to reklamou, vše je to o manipulaci pomocí vymývání mozků, ten, kdo odvážně vystoupí proti dezinformační propagandě si koleduje o tvrdé potrestání, kdo nejde s námi ten jde proti nám a nikdo nebude stát zbaběle opodál a kritizovat společnost založenou na dezinformacích.

Nejlepší odpověď
elkon

Jiná odpověď

Je to věc úsudku, zdravého rozumu, všeobecného přehledu, zkušeností a inteligence. Někdo věří všemu, jiný použije hlavu, pokud mu to ta hlava umožní.

Další odpovědi
Ametyst

Dezinformace jsou základem každé dogmatické totality

Lež bojuje všemi prostředky, i protizákonnými. Proto vyhrává. Pravda má k dispozici jenom ty zákonné prostředky.

Kazatel

Jiná odpověď

By ses divil co jsou dezinformace a co je pravda. Ona i ta pravda má víc tváří.

Drap

Jiná odpověď

,

EKSOT123

Jiná odpověď

Jde o to, jestli by se pouze nemohly šířit dezinfomace, nebo zda by se k tomu navíc mohly šířit pravdivé informace. V druhém případě by zaručeně poměrně rychle skončil ukrajinský konflikt, a všechny konflikty další, zřejmě by se také brzy rozpadlo NATO a vojenská síla by ztratila na významu. Pokud by bylo pouze zakázáno šířit dezinformace, zjistili bychom, že vlastně skoro nic nevíme a nevěděli bychom ani, na kterou stranu se přiklonit. Proces demilitarizace planety by byl pomalejší. Dezinformace jsou pro konflikty zcela klíčové, což si spousta lidí vůbec neuvědomuje. Vidíme i na tomto webu, že dezinformace mají tu vlastnost, že se jich přichytnou nevědoucí občané a dál je šíří a prosazují třebas v dobrém, nebo věřím přímo ryzím úmyslu.