Jak by se vám zamlouvalo, pokud by se třeba pravidelně každý duben celosvětově odpojil internet?

Ti co jej vyžadují v práci, tak by měli 50% plat na ten měsíc a jinak dovolenou?

Bylo by to jako za starých časů kdy ještě fungovaly pravé mezilidské vztahy za pomoci osobních rozhovorů?

Nejlepší odpověď
led

Nesúhlasím, pretože tento princíp by bol „prekážka v práci, nezavinená pracovníkom“ a prečo by mal pracovník na to doplácať za niečo, za čo nemôže.
To by sa aj znížili ceny a životné náklady za dané obdobie? S tým by zas určite nesúhlasili obchodníci.

Další odpovědi
Drap

Bylo by mi to jedno.

Arne1

Naprostý nesmysl. Dnes v době cloudové… Dovedeš si vůbec představit co všechno putuje přes Internet ? Internet totiž není jen KsichtoKniha a pár sprostých obrázků.

Třeba Babišovo EET by nefungovalo a tak by všechny obchody a hospody museli zavřít.

Kelt

Nejde o to, zda by se mi to zamlouvalo, i když ho používám denně. Stejně tak používám denně elektřinu, plyn, telefon , rozhlas a televizi. Pokud se nějaký Ahmed ibn Salám a jeho přátelé dostanou na nějaké místo, kde budou moci vypnout elektřinu a další zdroje, budeme řešit podstatnější věci než internet.

ivzez

Nezamlouvalo.