dust8

Jak by se dala zvěčnit vaše existence pro budoucí generace?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Zvěčnění něčí existence se dá dosáhnout „nesmrtelností“ ve formě slávy/proslavením, zapsáním se do historie. Teď záleží v jaké míře, důležitosti.
Musí se to nějak zaznamenat pro budoucí generace (skutky a život zaznamenaný písmem a jinak), aby se to upamatovalo, přesněji pravidelně upamatovávalo.. Připomínáním a jinak (učením, památkami v různých podobách,..)
Míra úspěchu a proslavení = míra zvěčnění (nejspíš nikoli na věčné časy). Teď jen záleží v čem. Nejlepší potenciál má politika, vůdcovství.
Další možností je reálná nesmrtelnost, ale na tu lidstvo nedosáhlo. To je na poli teorií a představ.

Další odpovědi
Drap

Nechci a nepřeji si být jakkoli zvěčňován.

Rokio

Vraždou Kim Čong Una. Takhle bych se stal hrdinou.