Avatar uživatele
redy

Jak by se člověk měl zachovat?

Jela sem babče na nákup a sousedka chtěla abych ji vzala párky,proč ne, jenže ten vietnamčík měl tam takov hnusný párky tak mu povídám ať mi dá ty zabalený a von že ne a ukázal na ty rozbalený hnusný tak sem je nevzala.
otázka je, jestli to tak může říct, že nejdřív prodá ty hnusný a pak rozbalí ty lepší. No vypadla sem z krámu a už tam nepůjdu :(
Ještě by sousedka doatala s…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, zzzzz, marci1 před 3814 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
LysoňXXX

Už si si sama odpověděla a to tím, že tam už nikdy nepůjdeš :) Udělala si dobře, že sis nenechala kálet na hlavu. Oni ti obchodníci to zkouší na ty méně sebevědomé co drží ústa a koupí si to.
Doplňuji:
Doplňuji- Z jiného soudku, u nás ve městě v jednom supermarketu chodil Vietnamec tam a zpátky a všiml jsem si jak pečlivě studuje vepřové a hovězí konzervy a jejich ceny. Po cca 10min jsem ho zastihl jak na druhé straně obchodu v oddělení drogerie skládá do košíku kočičí konzervy v akci a měl jich plný vozík. Náhoda? PS.: U Vietnamců bych si po tomhle co jsem viděl nedal ani ťuk..

Upravil/a: LysoňXXX

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Zachovala jste se správně. Vše je jen o tom, co jsou zákazníci ochotni kupovat. Až mu to odmítne více lidí a přestanou u něj nakupovat, pokud bude chtít „přežít“, bude se muset chovat k zákazníkům jinak. Zákazník má právo si zboží vybrat a pokud ne, tak je to špatný obchodník a asi brzy skončí. Pokud zboží nevypadá na první " v pořádku", tak je nikdy nekupuji ( i kdyby to byla má oblíbená potravina ). 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak já s Vietnamcem měla jinou zkušenost. Když jsem z mrazáku vytáhla několik balíčků kuřecích prsních řízků s porušeným obalem, tak jsem mu to ukázala a on se mi moc omlouval, že mu to tak dovezl dodavatel. Při dalším nákupu mne hned vedl k mrazáku a ukazoval mi, že teď už je vše v pořádku a bylo.
Redy, nejspíš to funguje jako všude jinde, když prodejce zjistí, že mu špatné zboží nikdo nekoupí, tak se snaží jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Stejně jako ty nejsi povinna u něj nakupovat, on není povinen ti prodat ´něco´, co nechce (nebo nechce nyní).
Přiznám se, že u „vietnamčíků“ nenakupuju – leda snad v nouzi nejvyšší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

chuck norris si umí vložit kolečko uzeniny do dvd mechaniky a přehrát si zabijačku od začátku- to by se ti tam hodilo ,)

před 3814 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
redy

proč mě? já uzeniny než..u
a jako vtip nicmoc

před 3814 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek