Avatar uživatele
ivera45

Jak by jste se zachovali, kdyby vás slovně napadl bezdůvodně jeden bezdomovec?

Dnes ráno jsem šla od lékaře a dovolila si sednout na lavičku ,která pravděpodobně patřila tomu bezdomovcí?Takovou zlost jsem dlouho neviděla dostala jsem úplně strach

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Jahoda, anonym, aramah před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Takhle obtezuji lidi u nas pred supermarketem.Ja bych radeji beze slova odesla,protoze od te doby co nalitej bezdak zabil clena ochranky a vubec o tom nevedel se bojim!At si tu lavicku sezere.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já bych vzala nohy na ramena a alou pryč! Bezdomovci jsou chudáci, jelikož nemají domov, jenže svou zlost vylívají na nebohé lidi. Pořád jen chlastají (pardon) a napadají. Proto se mi hnusí už před očima. Ne všichni ale takoví jsou. Znám hodné bezdomovce. Když vidím na ulicích bezdomovce, na kterých je vidět, že peníze by potřebovali pro jídlo a ne pro alkohol, klidně přispěji. A k tomu, co se stalo Vám. Raději bych tedy odešla a ať si bezdomovec strčí lavičku za klobouk. Věřím Vám, že jsem musela mít strach a tento zážitek nebyl vůbec příjemný. Přeji Vám všem, a hlavně tedy ženám, aby se nám takové situace napadení, nadávek apod., stávaly co nejméně. 🙂
Doplňuji:
hybička se vloudila. Omlouvám se. Větu píši znovu a správně 🙂

„Věřím Vám, že jste musela mít strach a tento zážitek nebyl vůbec příjemný.“

Upravil/a: Jahoda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jak to je? Na hrubej pytel hrubou záplatu.
Ale kdo by se -a ještě po ránu,dohadoval s pravděpodobně nalitým blbem.
Navrch – asi by byl krotčí,kdyby jste byla chlap.
Měla jste holt pech.Ve špatnou dobu........

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

To je dost složité u nás bezdomovci mají zelenou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Měřím 182 cm, vážím 98 kg, od sportu a fyzické práce mám docela vypracovanou postavu. Takže se mi podobná individua rychle klidí z cesty. Takže bohudík neznám tyto kratochvíle s našimi krabicovým vínem posilněnými spoluobčany.
Věřím ale, že to pro vás určitě nebyl příjemný zážitek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

U nás ani nevkročíte do obchodu aby nějaký bezdomáč nechtěl bura.(Zajimavé je že jim vždycky chybí na autobus právě ta pětikoruna)Mám ji vždy připravenou,protože se jich taky bojím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Jak bych se zachoval?
Takto:
http://www.hel­pforenglish.cz/i­mage/PicBank/pun­ch.gif
http://www.bojova-umeni.com/pic/pes­ti_versus_ote­vrena_ruka.jpg

A bezdůvodně? to tedy ne, vždyť jsi mu vlezla do bytu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

taky si musim prihrat polivcicku,mam 181cm , 102 kg,hrudnik 120cm takze by to byl rychly proces.Ale ty smejdi zfetovany,ozralí si dovoli jen na slabsi lidi.Mela jste to nahlasit na 158 -slovni napadani,omezovani os.svobody,jsou tu od toho aby „pomahali a chranili“ …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

příště bych doporučoval odejít a pak zavolat 158

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Snažím se je ignorovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bukaj

Uhnout z cesty a volat 156 (popř. 158, ale na tohle stačí i měšťáci – tedy za předpokladu, že se to událo ve městě).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek