Avatar uživatele
anonym

Jak by jste definovali

neporazitelny pocit?Diky Ja az na konec.
Doplňuji:
Pro mne je neporazitelny pocit,ze me nekdo ma rad,snese me,miluje me.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, anonym, BENYTA před 5046 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

neporazitelný znamená když např:sportovec závodí a neustále vyhrává a myslí si o sobě že na něj nikdo nemá že jen on je nejlepší a že jen on může zvítězit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Takový pocit měl i Adolf Hitler a jemu podobní…
Doplňuji:
RE: mojitek
Já mám spíš dojem, že „jeho národ“ byl jen prostředkem zneužitým k naplnění vlastního pocitu neporazitelnosti.

Upravil/a: Bumbes

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jak to vypadá – „neporazitelný pocit“?
Je asi míněn pocit neporazitelnos­ti,že?
To je dost zrádný pocit. Možná pěkný.
Ale hřbitovy jsou plné hrdinů.
Nebrat doslovně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Urcite je prijemny a kazdy ho obcas potrebuje,ale jak pise Bumbas,pokud to zavani nacismem,tak to neni vubec dobre.
Nekdy i narsicmem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Pocit,který je hřejivý,příjemný a krásný.Ale také zrádný,falešný,ne­dobrý rádce,smrtící a klamný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Ilines- vim jake to je a uplne Vas chapu,je to krasny.
Bumbes : v jistem slova smyslu mate recht,ale ten rakouskej psychopat mel neporazitelny pocit sam ze sebe samotneho a posledni o co mu slo byl „jeho narod“ …Iliines bude „krapet“ cistsi dusicka :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumerang

Často se dostavuje po sérii úspěchů, či po prolomení závažného problému a projevuje se zvýšeným sebevědomím, maximální aktivitou sil (psychických či fyzických), vzepětím kreativity. Mám však za to, že je to věc ryze individuální, a u někoho se může projevovat opačně – tzn. pasivitou a pouze pocitem „vítězství“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek