Jak by jste definovali

neporazitelny pocit?Diky Ja az na konec.
Doplňuji:
Pro mne je neporazitelny pocit,ze me nekdo ma rad,snese me,miluje me.

Nejlepší odpověď
panenka

neporazitelný znamená když např:sportovec závodí a neustále vyhrává a myslí si o sobě že na něj nikdo nemá že jen on je nejlepší a že jen on může zvítězit.

Další odpovědi
Bumbes

Takový pocit měl i Adolf Hitler a jemu podobní…
Doplňuji:
RE: mojitek
Já mám spíš dojem, že „jeho národ“ byl jen prostředkem zneužitým k naplnění vlastního pocitu neporazitelnosti.

anonym

Jak to vypadá – „neporazitelný pocit“?
Je asi míněn pocit neporazitelnos­ti,že?
To je dost zrádný pocit. Možná pěkný.
Ale hřbitovy jsou plné hrdinů.
Nebrat doslovně.

FOG

Urcite je prijemny a kazdy ho obcas potrebuje,ale jak pise Bumbas,pokud to zavani nacismem,tak to neni vubec dobre.
Nekdy i narsicmem.

Michal

Pocit,který je hřejivý,příjemný a krásný.Ale také zrádný,falešný,ne­dobrý rádce,smrtící a klamný.

mojitek

Ilines- vim jake to je a uplne Vas chapu,je to krasny.
Bumbes : v jistem slova smyslu mate recht,ale ten rakouskej psychopat mel neporazitelny pocit sam ze sebe samotneho a posledni o co mu slo byl „jeho narod“ …Iliines bude „krapet“ cistsi dusicka :o)

Bumerang

Často se dostavuje po sérii úspěchů, či po prolomení závažného problému a projevuje se zvýšeným sebevědomím, maximální aktivitou sil (psychických či fyzických), vzepětím kreativity. Mám však za to, že je to věc ryze individuální, a u někoho se může projevovat opačně – tzn. pasivitou a pouze pocitem „vítězství“