zjentek

Jak by asi dopadlo přistání na Měsíci, pokud místo Kubricka by celou akci režíroval Spielberg, nebo lépe Ridley Scott?

Máte představivost? V čem by se lišily efekty a tak dále?

Odpovědi
aevul

A o jakém přistání na Měsíci v režii Kubricka je řeč?

aliendrone

Víš, je celkem jednoduché vyvrátit některé konspirační teorie. Přistávací sekce Orla (měsíčního landeru) či jiný lidský bordel je celkem dobře viditelmý (s patřičným vybavením). Stačí se mrknout. Tohle by ani Spielberg nedokázal. ;)
To máš stejný, jako s dosti oblíbenou konspirací, že církev „vymazala z historie 400 let“. Indicíí (zajímavých!) na podporu této myšlenky je CELÁ KNIHA! :)

Jenže co naplat, stále jsou to jen KECY (byť velmi důvtipné a zajímavé). Víš, ještě tu je příroda a její zákony, především FYZIKA a její postupy (např. analýza rozpadu izotopu uhlíku C-14) a tu nepřelže ŽÁDNÁ propaganda a cenzura. Ani tehdejší kdysi všemocné církve, ani dnešní FB/Google či „putinovská“ a ani žádná JINÁ. Ukázaná platí. ;) :D :D

Což ovšem neznamená, že „VŠE je konspirace“, právě naopak. DNES je to OBZVLÁŠTĚ zřetelné. Musíš posuzovat věci nezaujatě a objektivně, teze jako „Putin chce dobýt celý svět a hned po Ukrajině je na řadě Česko!“ přenech vymaštěným blbečkům věřícím na Ježíška a Mikuláše. Venkoncem když ani neznají geografii Evropy a navíc jsou LÍNÍ mrknout do mapy/atlasu (o dalších BĚŽNĚ DOSTUPNÝCH informacích nemluvě)…
Těm můžeš nabulíkovat CO CHCEŠ! :D :D :D