Malvína

Jak bude zubař postupovat při opravě děravého zubu?

Pěkný podvečer.
Asi před hodinou jsem měla pocit, že mi kousek stravy ulpěl na stoličce. Automaticky jsem tam lehce zašťárala jazykem. Odstranila jsem z postiženého místa cosi měkkého a po chvíli zjistím, že mám z boku zubu dírku. Hned u dásně.
U zubaře jsem vždy strávila pár minut, nikdy žádný kaz. Nevím, co mne čeká. Samozřejmě jdu hned ráno k zubaři, ale docela bych chtěla být připravena.
Podotýkám, že mě zub nebolí a ani nebolel.
Jasně, diagnózu mi sdělí pouze zubař, ale pokud máte někdo podobnou zkušenost, byla bych ráda, kdybyste napsali, jak proběhla oprava takového zubu.
Děkuji moc.

Odpovědi
Kepler

V každém případě počítej s vrtáním a broušením, aby ti tam mohl dát anestetickou vložku. Aúúúú, nebo ani možná ne, kdyby byl zub už mrtvý. Pak už to je brnkačka.

XXXTentshun

Naplácá na to trocha malty a je..