zjentek

Jak asi dlouho se to bude dát vydržet s alečlověkem?

Má nová přítelka je alečlověk:

https://cesti­na20.cz/slovnik/a­leclovek/

Kolik (tak asi) času bude trvat ten vztah?

Nejlepší odpověď
annas

Znamená to, že záleží na vaší trpělivosti. Zkuste to používat vy, stále ji opravovat, doplňovat. Kdo déle vydrží?

Jsre s ní spokojený, ale mohlo by to být lepší, pokud jde o pklid.
Vaři dobře, ale nikoliv dietně.
Je trpělivá, ale občas vás vytočí …

I když vaše " ale" znamená, že dotyčná není dokonalá, že má určité chyby, stále ji musíte opravova. Ale přece nouze naučila Dalibora housti..

Ve škole používal „ale“ jeden vyučující, když nechtěl dát studentovi jedničku.
Bylo to v pořádku, ale chybělo mně to a to … Dám vám dostatečnou, ale příště to bude nedostatečná…

Další odpovědi
Drap

To je závislé na stavu tvé nervové soustavy.

rouzi

To vím úplně přesně, ale je možný, že ti to nevydrží, ale proč by to nemělo vydržet, ale… 😉

Kepler

To je zajímavá kategorie, to jsem ještě neslyšel. Záleží na tom, jak moc ti bude devastovat vlastní ego. Ale můžeš si vypěstovat vyšší úroveň alealečlověka a v debatách ji přebít. Třeba z toho vznikne vaše nová soukromá sportovní disciplína 🙂 A srandy bude kopec, pokud se navzájem nepřizabijete.

da ny

Moje kamarádka je alečlověk, je vdaná 40 let. Jarda občas upustí páru (motorkářský klub, jízdy), výměna názorů… Stejně má jeho žena většinou pravdu a na její slova dojde…
Fakt je, že si umí ohřát vodu na čaj/kafe a tím končí, tak je rád, že ji má 🙂 Strávník je vděčný.
Doma umí zapnout televizi a zatopit v krbu. V práci PC.Že existuje pračka, myčka nádobí apod. netuší. Vysavač zvládne, žehlička je velká neznámá 🙂
Záleží tedy na Vás, co vydržíte a jak se k tomu postavíte a zda Vám za to přítelka stojí. Pokud nejste splachovací nádoba, bude to věčný debatní kroužek .

Jiří Bohumil

„Sranda muší bejt i kdyby na chleba nebylo“.
ALE jak dlouho to vydržíš, záleží jen na Tobě a na tom, zda její ostatní přednosti (zejména ženské) budou pro Tebe tak lákavé, aby jsi ji v jejích „ale“ byl schopen tolerovat bez újmy na zdraví (duševním).:-)
„Ale“ to, jak dlouho to bude trvat, záleží už jenom na Tobě.
„Ale“ asi taky budeš muset omezit činnost na serveru, většinou to ženám vadí.:-)

Smackdown

Jestli umí dobře fajčit,tak dlouho :D

zjentek

Bohumil tak to je logické, že bude žárlit na server, však je to baba, to je jasné…

zjentek

Ann, jak to vite? Vy jste to v druhem odstavci vsechno uhadla! ;p

annas

Začínám používat věšteckou kouli! 🙂

zjentek

Ad Kepler: …ale já už nemám body.

zjentek

Tak to buď rád, žes to ještě neslyšel.......... musím kmitat alečlověk je tu čau!

Kepler

Tak jo, doufám, že jsi toho měl až do ALElůja. Můžeš napsat, kdo vyhrál, ale radši do vnitřní pošty. 🙂