JsemVegan32

Jak asi bude dlouho trvat koronavirová pandemie? Je možné, že se jí už nezbavíme?

Celkem je už otravné učit se online, být pořád doma, vše zavřené

Nejlepší odpověď
elkon

To nikdo neví, jsou to jen spekulace.

Další odpovědi
Drap

Možné to je, ale málo pravděpodobné. Dříve či později se vše navrátí do stavu alespoň hodně podobného před pandémií. Může nás však potkat nová, třeba ještě horší pandémie. S jistotou to doposud nikdo říct neumí, jsou to prozatím vše pouhé spekulace.

NoFear

Jak douho bude trvat nevím, snad by se to během tohoto roku mohlo zklidnit a v dalším roce odeznít a skončit. Ale určitě není možné, že bychom se toho už nemohli zbavit, to je hloupost.

dubraro

Pandemie se zbavíme, až se zbavíme politiků, kteří ji vyvolali a udržují. Posuďte sám, jak je to reálné.
Podle mého odhadu skončí tato „vlna“ chvíli před volbami. Po volbách nová vláda vyvolá další vlnu a další nouzový stav na neurčito.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

elkon

dubraro, dej si mokrej hadr na hlavu a pak se rozhlédni po světě.