_136

Jak a kde se naučit na tento hudební nástroj?

Odpovědi
Drzkopad

„Pánová flétna“ je dechový hudební nástroj takže do ní foukáme.Ohledně kde se naučit na takovou „pánovou flétnu“ mám 3 odpovědi:
Samouk-můžete se zkusit na „pánovou flétnu“ naučit sami. Na internetu najdete spoustu tutoriálů nebo písniček. Já se učím na spoustu nástrojů sám a nikdy jsem nechodil do hudební školy nebo jsem neměl učitele na hudební nástroje ale to se dostáváme k dalšímu bodu.
Základní umělecká škola- Takže „Zuška“ neboli „Základní umělecká škola“ je kde se učite na hudební nástroje ale i jiné obory. Zuška ovšem není zdarma stojí okolo 2 000 kč do nějakých 4 000 kc záleží jestli chcete skupinovou výuku nebo individuální výuku. Individuální je ovšem dražší. Taky budete platit jestli si hudební nástoj chcete půjčit. Taky si nejsem jist jestli zrovna učí na „pánovou flétnu“.
Soukromý učitel- A poslední je " sokromý učitel" stojí více než „Zuška“ ale zase si budete jisty že je to profesionál který studoval dlouho hudbu atd… .
Snad vam to pomohlo když tak napište.

Jakub. J.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.