Elaela

Jak a čím se dá „stáhnout“ toto video?

Hledám postup i program jak stáhnout ( uložit na HD ) toto video – pokud to vůbec jde.
Mám sice program na stahování videí, ale jím toto video nejde stáhnout. Proto uvádím konkrétní web a konkrétní video.
Jde o: Videoúplně nahoře s názvem „Video s českým dabingem“, na web stránce – https://otevris­voumysl.cz/ma­sova-psychoza-jak-se-cela-spolecnost-stava-dusevne-nemocnou/.
Děkuji.

Odpovědi
led

je to tam napísane:
Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

  • Novinky na email.

to znamená, ak tam vložíte svoj email otvorí sa vám možnosť stiahnúť videá.

elkon

Úplně bez problémů mě to stáhnul Free Download Manager. Kliknul jsem do plochy videa pravým tl. myši a stáhnul. Používám několik programů pro stahování a stáhnu pak skoro všechno. Nejde jedním, jde druhým. To ovšem neznamená, že s těmi bláboly souhlasím. Stáhnul-smazal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Elaela

Já nemůžu uvěřit jak někdo může být tak hloupý jako Pepa25. Jak zněla moje otázka? Slušní lidé mi odpověděli aby mi pomohli (děkuji), jen chytrolín Pepa25 mi dává přednášku o obsahu videa, přitom by to mohlo být mé vnouče. Ale i když to sem nepatří, zeptám se tě chytrý Pepo25 na dvě otázky: 1) Proč neodpovídaš na danou otázku, a meleš něco úplně mimo? To samo vypovídá něco o tvém intelektu. 2) Otázka byla technická, ale i kdybych přistoupil na tvé žvásty, jak ty víš co chci se stáhnutým videm dále dělat? Můžu jej chtít jen do archivu protože je tady cenzůra a maže se toho hodně, můžu jej mít k tomu abych pranýřoval toto video, a můžu jej mít naopak proto abych chválil toto video. Proč mi pískle dává přednášku a k tomu aniž by věděl k čemu to mám. Proč mi pískle neodpovída na technickou otázku na kterou jsem se ptal? Už z toho rostu jak blbost kvete. Až jednou položíš otázku např. jaká je nejvhodnější cibule do guláše, určitě ti odpovím jak se šteluje karburátor, na to se spolehni.

Schluker

Proc myslis ze pepa25 napsal do diskuze a ne do odpovedi? Protoze se chtel vyjadrit k obsahu videa a ne odpovidat na technickou stranku otazky. Od toho tu ta diskuze je, tak si udelej kaficko, pohodlicko a hezky to rozdychej.

Pepa25

Videa ze známého dezinformačního webu „Otevři svou mysl“ opravdu nestojí za sledování ani stahování. Autor konkrétního videa („Academy of Ideas“) je jednou z mnoha krajně pravicových libertarianských organizací, které za vším vidí totalitu a deep state …

led

Pepa25,
každý má právo sa slobodne rozhodnúť, čo bude sledovať a čo nie.
Pre zaujímavosť, vy ten web sledujete? Ak podľa vášho vyjadrenia vám nestojí za sledovanie, na základe čoho tvrdíte, že nestojí za sledovanie?
Základná poučka o boji proti dezinformácii,ho­vorí:
„Ak chcete proti niečomu bojovať, musíte to poznať“