funky

Kouše se mi počítač celkem v pravidelných intervalech. Čím to může být?

Mám NTB, AMD Athon 1,6 Ghz, 2GB Ram, Windows 7. Když projíždím internet tak to nějak moc nevnímám, jen občas se začně trhat video na youtube a pod. Ale když hraju nějakou hru tak to dost vadí. Stává se to tak po 4 minutách a trvá to tak 30 sekund.

Nejlepší odpověď
fcoop

Že by trojan? Tedy trojský kůň?
Snad ne.

Další odpovědi
rynek878

RAMka nic moc,grafika bude asi taky slabší,může to být nakonec i nějakým virem či havětí.

Hlada

Podívejte se třeba Everestem na teploty. S velkou pravděpodobností se přehřívá grafika. Nápravou by pak mohlo být zvýšení otáček ventilátoru, jestli není vnitřek jen zanesený.

arygnoc

nedostatečný hardware?
zkuste rozšířít virtuání paměť.

MrGandy

A to se seké u her na internetu? Při pomalém připojení se toto stává.

A souhlasím, asi to bude havětí neb ofragmentací disku. Zkuste provést defragmentaci.

Počítač splní několik procesů neuvěřitelně rychle a brání mu v tomu právě ta fragmentace a viry. Zkuste si o tom někde přečíst …, je to taky zajímavé.