hlodavec

internetové seznamky

Má cenu a význam platit na internetových seznamkách Top/VIP členství? Registrace je sice zdarma ale s ní nic nepořídíte a naprostá většina ženských registrací jsou fake, které mají jenom nalákat hejly.

Odpovědi
aliendrone

Zamysli se – k ČEMU se investují peníze a práce do tvorby seznamek PŘEDEVŠÍM? Co asi tak jejich tvůrce PRIMÁRNĚ zajímá, o co jim asi tak jde? Až si na to odpovíš, budeš zároveň znát i odpověď na svoji otázku. :)

JájsemRaibek

A na placené jsou VIP/Top fake. Je to prašť jako uhoď.

Roman71

Po přečtení tohoto dotazu mi v hlavě hlodá jedna nenasytná myšlenka, že si provozovatelé těchto portálů přijdou na pěkné peníze od plátců VIP členství, jsou-li ovšem účty skutečné a nejedná se o volavky.