OLDA321

Instalace nového operačního systému.

Budu dávat Pc na instalaci nového OS – Windows 8. Budu potřebovat i instalační CD od grafiky, základní desky, ..? .. Nebo bude stačit jen od Windows?

Nejlepší odpověď
Melkor

Na tom „instalačním CD od grafiky, základní desky“ jsou ovladače na desku a na grafárnu, tyto ovladače doinstaluješ buď z internetu nebo z toho cd. Pokud budeš PC „někomu dávat na instalaci“ tak mu klidně můžeš donést i ty cd, ale můžeš si je doinstalovat i sám.

Další odpovědi
jáára

Windows si stáhne potřebné ovladače během instalace sám