Kryšpín

Kdo a jak velkou částkou financuje inkluzi ve třídách?

Mám dojem, že je to dobrý nápad možná v každé třídě bude jeden inkluzátor a tím se zamezí šikaně, z důvodu, jak nedávno skončila špatně profesorka, nebo třeba v České Třebové žák nasadí na hlavu učiteli odpadový koš. Dle denního tisku na severu Čech údajně poradci z USA a Anglie dodali kvalitní informace jak postupovat, poněvadž mají bohaté zkušenosti ze svých krajů, nebo to financují.

Odpovědi
Kepler

Zatím prý je inkluze financována z peněz pedagogů, jak jsem někde četl (nemůžu ozdrojovat). Jinak se jí zabývá článek v odkazu.

Zdroj: http://www.in­kluze.cz/clanek-866/veronika-dolezilova-myty-a-omyly-o-spolecnem-vzdelavani

Drap

Ani financování inkluze neni doposud zcela jasné. S výsledkem tohoto opatření je to ještě horší.

Šidlo

financujú ju predsa otrokomurári za pomoci pastafariánov a spolku priateľov záhradných jazierok

v skutočnosti im ide o zníženie cien masti na hemoroidy a tým chcú dosiahnuť nadvládu nad svetom

to neviete? už aj vám vymyli mozog? máte implantovaného chipmunka?

(oznam pre ľudí bez zmyslu pre humor – toto bol výsmech konšpiráciam)