hawranek

Individuální rekreace

Co si mám pod tímto pojmem představit? Na googlu jsem našla většinou nabídku parcel pro stavby na individuální rekreaci…to jsou jako chaty, chalupy, zahrádkářské kolonie?…Nevíte, co bych co se týče těchto individuálních rekreací měla napsat ke Karlovým Varům?

Nejlepší odpověď
hanulka11

individuální rekreace je taková, kterou si seženeš sama bez cestovní kanceláře

vydáš se někam a tam uvidíš na ceduli volné pokuje k pronájmu …tak si pokoj najmeš a ubytuješ se a strávíš tam rekreaci

a ve vztahu ke Karlovým Varům …tam jsou asi na každém rohu Frei zimmer … takže pokoje k individuální rekreaci pro turisty , kteří tam přijíždějí třeba víkendy

Další odpovědi
Sandy

Individuální rekreace je opak skupinové rekreace, tedy to znamená, že účastník rekreace cestuje sám nebo s rodinou. Nemyslím si, že se to týká staveb (chaty, chalupy,..) protože tam se může konat i skupinová rekreace, tzn. třeba kolektiv zaměstnanců, spolužáci, neformální skupina.

Za těchto předpokladů, se tedy může v Karlových Varech jednat hlavně o lázeňství (ozdravné pobyty), poznávání (památky,..) a další. Koukni na google, jaké možnosti se v Karlových Varech nacházejí a z nich vycházej.

Ještě bych chtěla doplnit, že individuální rekreace může být organizovaná i neorganizovaná, tedy záleží na tobě, jestli si ji zakoupíš jako pobyt u cestovní kanceláře nebo nikoliv.

mosoj

Je to jenom posouzení stavby z hlediska umístění v krajině. Prostě okolní krajina je vhodná pro rekreaci. Jinak je jedno jestli v tom bydlíš nebo se rekreuješ.

Michal Kole

Individuální rekreace je, že si vše „šéfuješ sama“

To znamená, že si sama vybereš, penzion, kemp, hotel, sama si ošéfuješ rezervaci přes telefon/email, pak se tam sama dopravíš a sama se tam o sebe staráš, pak sama odjedeš domů.

Organizovaná rekreace je ta, že se o vše stará cestovka a ty nemusíš vůbec nic.