bauerlukin

Stačí boty impregnovat ráno, než je obuju?

Dobrý den, nedávno jsem zde pokládal podobnou otazku. Chtěl bych tímto doplnit tu otázku,protože primo konkretni otázku doplnit nel

Impregnace bot-staci je impregnovat ráno?

Odpovědi
elkon

Je úplně jedno, kdy je budete impregnovat. Důležité je aby byly suché a po impregnaci nechat zase uschnout. Kdy to budete dělat je úplně jedno.

led

Impregnujte večer, aby impregnácia mohla vsiaknúť do materiálu a zaschnúť. Čerstvo namazané boty sú len namazané, ale čerstvá impregnácia nedostatočne chráni.
To je, ako keď sa najete, alebo napijete, hlad a smäd vás prejde, až zjedené, vypité začne svoju energiu odovzdávať vášmu organizmu.

nyjono

Obuv musí být po aplikaci impregnace suchá.
Ovlivňuje to stav kůže před impregnací, Obuv musí být před nanášením impr čistá a suchá, tedy omýt večer a nechat důkladně uschnout. Neošetřovaná kůže sákne rychleji, tedy i vrstva impr. bude dříve suchá. Také nevíme, jakou impr.použiješ. Ve spreji, nebo ve formě tuhého krému apod.
Tedy obecně to ráno stačí, pokud je obuv čistá a suchá a impr. je nanesena s dostatečným předstihem před obutím a použítím.

Edison

Jaké boty? Kožené? Látkové? Každá obuv chce své.