bigo

Jaké jsou ideální rozměry jídelního stolu pro čtyři?

Diky za info.

Odpovědi
Drap

Každý má jiné požadavky. Stačí 80 × 80 cm

Kepler

Ideální rozměry neexistují. Pokud jde o uložení talířů o třech chodech, dva metry čtvereční může být málo. Pro pohodlí hostů se předpokládá tak 60 – 70 cm místa pro sebe.

quentos

Přečtěte si pravidla pro vkládání otázek. Původní „otázka“ nebyla žádná otázka.

Kepler

Nemyslíš Quentosi, že vložení předepsané formy otázek je tak nějak diktatura? Jinde tomu všude rozumí a funguje to. Jasně, když někdo položí kravinu – radši hned vymazat.

anonym

Kepler, souhlasím s tebou. Quentosovi asi vylezla zlatá žíla!

Kepler

No ja, ale co už s tím, annas ta zlatá žíla vylezla dřív. Ale to je celkem jedno. Hlavně aby se ty odpovědi udržely na úrovni a ne na nějakých kravinách! Bacha, Quentos je závodní skrablista!