Jak se vyrábí stůl?

potřebuji jednoduchý postup při výrobě jednoduchého jídelního stolu.

Nejlepší odpověď
iceT

Zkuste treba toto-
http://www.ces­kykutil.cz/do­macnost/maly-byt/stul-na-jedne-noze-a-dalsi-tip-do-garsonky

Další odpovědi
Mili @

http://www.ehow­.com/how_116_bu­ild-kitchen-table.html
Tady je návod, ale přeložený z angličtiny – docela prča!!!!
😁
Jak se staví kuchyňského stolu
Podle eHow přispěvatele

Existuje mnoho návrhů na kuchyňský stůl. To je jednoduchý, levný, malý stůl pro dva

Jak se staví kuchyňského stolu
Existuje mnoho návrhů na kuchyňský stůl. To je jednoduchý, levný, malý stůl pro dva.

Pořebovat:
Malé klín dřeva
Toy Pily
Špachtle nebo šroubovák
Řez čtyři nohy asi 35 cm dlouhý z 2×2 dřeva.
Získat kus dřeva měření 2 ft. x 2 ft. x 3 / 4 palce tlustý na desku stolu.
Písek dřeva s ohledem brusným papírem, dokud se všechny ostré hrany jsou pryč a ploché povrchy jsou hladké na dotek.
Prodám 8 L-tvarované kovové držáky 2 sune se dlouho na každé pobočce „L.“
Získat balíček 1-palec-dlouhé, velikost 8 vruty do dřeva.
Šroub držáku na každou nohu. Umístěte držák na konci nohy tak, aby ohybu držáku je v jedné rovině s koncem kusu dřeva.
Otočit o 90 stupňů a nohy šroub ve druhé třídě. Opakujte s každou nohu.
Získat některé šrouby 1 / 4 až 1 / 2 palce kratší, než je tloušťka stolu.
Dejte stolu na podlahu s horní stranou dolů.
Místo nohy stolu, držák koncem dolů, na stůl koutek.
Line up okraj nohy s okrajem stolu.
Podržte držák dolů na desku a šroub jednoho z šrouby přes otvor v držáku.
Šroub na straně držáku do stolu.
Opakovat se všechny čtyři nohy.
Otočte tabulky nad.
Shake stůl pro kontrolu pohybu. Pokud je pohyb, umyvadlo dva dlouhé šrouby do stolu v horní části každé nohy, nebo nahradit závorky s delší, tlustší.
Barvy nebo skvrna v tabulce barev dle Vašeho výběru.
Nechte zaschnout přes noc před použitím.
Construction Productswww.Pro­ducts.Construc­tion.com
1500 building product catalogs CAD libraries, PDF catalogs & more

Glass Mosaic Tiles Onlinewww.bini­bi.co.uk
75% Off, 400+ Mosaic Designs, Fast Commercial, Trade or Domestic Use

Gain 13 cm with Bugarriwww.Bu­garriShoes.com
Best Height Increase product New autumn winter collection

Farmhouse Dining Sets UKwww.canonbu­ryantiques.com
Refectory Tables & Oak Chairs Large Stock – Made In England

Ads by Google
Tipy a upozornění

Dvakrát měř, jednou řež při řezání dřeva.
Všechny nohy kusů musí být stejně dlouhé. Porovnat je, a písek nebo viděl je, aby odpovídala podle potřeby.
Máte-li vrtačka se šroubovákem trochu, potopení vruty jede opravdu rychle.
Ujistěte se, že šrouby upevňující nohy stolu nejsou příliš dlouhé, nebo budou procházet a vystrčit z horní části tabulky.
Kdo může pomoci

rosa

Já to řešila starým jídelním stolem koupeným v bazaru a desku jsem si zadala udělat lepenou z masivu. Jsou to takové přesné kousky dřeva lepené k sobě. Zvládne to každý dobrý stolář. A nevypadá to vůbec špatně.

restauro

rukama 🙂

Drahuška999

Také jsme si nedávno chtěli doma vyrobit vlastní stoly a to hlavně v tomto stylu „epoxy“ stolů, o kterých jsme se dozvěděli z těchto stránek zde – https://www.stav­bahobby.cz/clan­ky/epoxidove-stoly-kazdy-luxusnim-originalem/ … Tak se mrkněte, kdyby to někoho zajímalo :) Expoxidové stoly jsou krásné a každý kus je originál :) Tak zase papa :)

lindicka4478

To je síla kolik věcí se dá přes ten internet koupit. Před třemi dny nám syn rozbil dětskou stoličku, kterou jsme pro něj měli přichystanou na narozeniny. Prostě ji našel ve skříni. Manžílek pohotově otevřel https://www.be­vedo.sk/katego­rie/detske-stolicky-02151/ a vybral jinou – jinou barvu. Zrovna byla i v akci, takže jsme ve výsledku vlastně ušetřili. To je takové štěstí v neštěstí.