Lucyfer

Ibalgin duo efekt – znáte něco podobného jako náhradu?

Zrovna si říkám, že by to mohlo být super kombo na moje vystouplé křečové žíly a někdy bolavé nohy. Občas jsem si namazala celé nohy liotonem, ale to je trochu drahá sranda… 😀
Případně nějaké „DIY“ nápady?

Zdá se, že ten duo krém se už neprodává…

Odpovědi
marci1

Prodává: https://leky-volne-prodejne.heure­ka.cz/ibalgin-duo-effect-drm-50mg-g-plus-2mg-g-crm-100g/?gad_sou­rce=1&gclid=Cj0KCQjw-_mvBhDwARIsAA-Q0Q7-kXojbjhlWG1i-pQzdVwF3pwn2L­gaGCg8Q8Ih8mdqk­NGES5yQp_QaAp­pqEALw_wcB#preh­led/
🙂