michalds

I ženy mohou mít charisma?

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne, tvl, ony jsou letadlo! Ty už to nehul! 🙂

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě. Slovo pochází z řečtiny a znamená božský dar. V řecké mytologii má i svou bohyni Charis. Charisma je vlastně takové osobní kouzlo. Z žen má charisma třeba herečka Meryl Streepová. Nejen že umí dobře hrát, ale má své osobní kouzlo. Např. její role ve filmu Sofiina volba je nezapomenutelná. 🙂

cappuccino

S timhle postojem te budou zeny milovat!!

Dvorní šašek

Ano, mohou mít.

zjentek

Čas od času 🤷‍♂️

aliendrone

Jistěže mohou. A není to k zahození. Pořádné kozy jsou ale lepší. ;) :D :D

paul1

Ano, například Zuzana Čaputová, prezidentka SR. Z hereček to byla např. paní Maciuchová.