paul1

Hýbat se je nutné, ale proč se tak málo propaguje chůze na místě?

Ve vysílání TV se propagují různé cviky, hodně se hovoří o nutnosti procházek, ale v podstatě jde jen o procházky v přírodě. Podle mého názoru se tyto procházky dají celkem dobře nahradit pochodem na místě, třeba i při sledování televize. Doba teď není příznivá pro pohyb venku, či už pro zákazy vycházení, nebo i pro špatné počasí.
Dnes jsem přeposílal kreslený vtip, který se mi moc líbil. Je na něm lékař, který hovoří k plné čekárně pacientů: Tak, pár rad zdarma pro všechny: Nežerte tolik, míň chlastejte, víc se hejbejte a nelezte s každou kravinou k doktorovi. A teď další prosím …

Ještě doplňuji 9.2.2021:
Pro zlepšení funkce žilní pumpy bude lepší chodit pár kroků tam a pár zpět, anebo dokolečka

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano, souhlasím. Můžeš chodit na místě, nebo si sežen trenažér a používej ho doma. Můžeš chodit po schodech, skákat se švihadlem a pod. A aby to mělo nějaký účinek a bavilo tě to, tak je třeba motivace. No a jít do přírody a být naštvaný na celý svět nebo si doma skákat před televizorem, kde si mohu pustit libovolný film, hudbu, prostě něco, co mne trochu povzbudí, tak je to určitě lepší.

Další odpovědi
Ametyst

Tenhle doktor zaspal dobu. Medicína se chlubí technologiemi a léky, tak na ně pochopitelně lidé spoléhali, úměrně skvělým medicínským výsledkům. Teď medicína nestíhá a lidé už neslyší na zmíněnou změnu životního stylu. Vždyť vím, jak jsou lékaři hákliví na užívání bylinek. Teď se to obrátilo proti nim.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

paul1

Pro „Kelt“:
Zkuste si to spojit – přijemné s užitečným. Já to občas dělám a de to.