Avatar uživatele
paul1

Hýbat se je nutné, ale proč se tak málo propaguje chůze na místě?

Ve vysílání TV se propagují různé cviky, hodně se hovoří o nutnosti procházek, ale v podstatě jde jen o procházky v přírodě. Podle mého názoru se tyto procházky dají celkem dobře nahradit pochodem na místě, třeba i při sledování televize. Doba teď není příznivá pro pohyb venku, či už pro zákazy vycházení, nebo i pro špatné počasí.
Dnes jsem přeposílal kreslený vtip, který se mi moc líbil. Je na něm lékař, který hovoří k plné čekárně pacientů: Tak, pár rad zdarma pro všechny: Nežerte tolik, míň chlastejte, víc se hejbejte a nelezte s každou kravinou k doktorovi. A teď další prosím …

Ještě doplňuji 9.2.2021:
Pro zlepšení funkce žilní pumpy bude lepší chodit pár kroků tam a pár zpět, anebo dokolečka

Upravil/a: paul1

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Lurius před 1186 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Ano, souhlasím. Můžeš chodit na místě, nebo si sežen trenažér a používej ho doma. Můžeš chodit po schodech, skákat se švihadlem a pod. A aby to mělo nějaký účinek a bavilo tě to, tak je třeba motivace. No a jít do přírody a být naštvaný na celý svět nebo si doma skákat před televizorem, kde si mohu pustit libovolný film, hudbu, prostě něco, co mne trochu povzbudí, tak je to určitě lepší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Tenhle doktor zaspal dobu. Medicína se chlubí technologiemi a léky, tak na ně pochopitelně lidé spoléhali, úměrně skvělým medicínským výsledkům. Teď medicína nestíhá a lidé už neslyší na zmíněnou změnu životního stylu. Vždyť vím, jak jsou lékaři hákliví na užívání bylinek. Teď se to obrátilo proti nim.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
paul1

Pro „Kelt“:
Zkuste si to spojit – přijemné s užitečným. Já to občas dělám a de to.

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek