Kryšpín

Co vyjadřuje hudba v automobilu na plné pecky a ještě otevřené okno?

Je toto zpestření jízdy, neb při parkování různých řidičů zlepšuje pohodu, postřeh, náladu, seběvědomí, přitažlivost na svůj povoz a.p., není to jen o mlaďochů na př. přiřítí se kmet okolo 50 sátky k supermarketu BMW X ověšený žlutým kovem, vedle pravděpodobně dědo-chňapka, rovněž pozlacená okolo 20 a hudba jak u kolotoče postává a za chvílu odjede.

Nejlepší odpověď
led

„Hudba v automobilu na plné pecky a ještě otevřené okno, co vyjadřuje ?.“
1 – hluchého šoféra
2 – šoféra neberúceho ohľad na okolie
3 – šoféra, dávajúceho na známosť, že on je ON a ostatní sú…

Další odpovědi
Drap

U mne to značí dvě věci. Řidič dává takto hlasitě na obdiv svého slabého ducha, nebo jede můj soused.

zjentek

„Hudba v automobilu na plné pecky a ještě otevřené okno, co vyjadřuje ?.“

Emoce?

marci1

Myslím si, že ona osoba na sebe upozorňuje ve stylu „slaboduchosti“. Prostě chudák! 🙂

Muffz

Inu, potřeba na sebe upoutat pozornost a být za cool borce je velká. U bavoráka čert to vem, ale když tak přijede týpek s felicií, tak to je teprv pobavení.

led

Kryšpín „kmet okolo 50 sátky“ a ako by ste pomenovali tých žijúcich užívateľov tejto stránky, ktorí deti sú dnes „kmeti okolo 50 sátky“ 🙂