zjentek

hrozí reálně podobné nebezpečí? (Viz podotázku)

..že se mi můj lokální marginální avatar odtud promítne do diskuzí řekněme třeba na webu Novinky.cz? ;q
Nevím, zda to nemělo bejt v nějaký IT kategorii, každopádně je to příspěvek ;q
Doplňuji:
Luxx: já myslel, že „jsme“ s Novinkama solidární? To k propojení nestačí?
arygnoc: no právě ..můj avatar se mi sem premieta odtud (odpovědi.cz- viz novinky), takže když se teď přihlásím na Novinky.cz(kon­formní) s týmto istým účtom, tak se tam, podle tebe, samozrejme promítnu?

Nejlepší odpověď
Luxx

tvůj avatar by se na Novinky.cz dostal pouze tehdy, kdyby byl zdejší účet propojen s účtem u Seznam.cz… což není.. takže odpověď je: NE
Doplňuji:
Novinky.cz jsou na nás krátké… tak krátké, že to k propojení nestačí :D

Další odpovědi
anonym

Určitě, muhehe! 🙂

Ten avatar, řekněme třeba na novinkách, si nastavíš ve svém emailu a s tím to serverem nemá nic polečného.
Doufám, že jsem pochopil dotaz.

arygnoc

váš avatar sa SEM premieta odniekaľ (faceook, google+) – sám ste si to v nastaveniach prispôsobil.
ak sa prihlásite kamkoľvek inde s týmto istým účtom (faceook, google+), váš avatar sa tam samozrejme premietne (a záleží i na možnostiach nastavenia tej inej stránky).

;-Q
Doplňuji:
pokiaľ viem, tak na novinky sa prihlasujete e-mailom.

technicky vzaté by sa tam mohla zobrazovať fotka z profilu na e-maili (ale to fakt neviem).
ak s prihlasujete na novinky a odpovedi ROVNAKÝM emailom, neznamená to, že tie stránky či vaše profily na stránkách sú nejako prepojené.

na x stránok sa môžete prihlasovať jedným mejlom, ale tie účty nie sú prepojené.

ale:
ak sa prihlasujete cez fb a na stránkách, kde sa prihlasujete cez profil na fb (resp. google+) POVOLÍTE avatar z fb, tak tam bude.

ak povolíte avatar na x stránkach, tak bude na x stránkách.

;-Q

gecco

Ledaže byl tvůj avatar byl nadán vlastním životem a na Novinky se přestěhoval…
Ale to bych mu teda nezáviděl…
;-D
Doplňuji:
K Doplnění:
Ty se na Novinky přihlašuješ účtem z Odpovědí?? Sákryš – to jde?
___
Nemyslím tím to, že máš založen účet na Seznamu (se kterým se na Novinky přihlásíš) a u obou těchto účtů máš nastaven mail na Seznamu – to je něco jiného…
😉

zjentek

gecco to řek arygnoc, né já ..bojim bojim ;q

gecco

Jasně – ale Arygnoc se domníval, že se ti sem avatar promítá z účtu Google a nebo FB…
Zatímco ty jej máš nastaven právě jen (předpokládám) pro účet na Odpovědích…