JájsemRaibek

Hrozí nějaký postih za tuto přepravu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=eSpXhKdSQwk

Někde na cestě nastoupí a někde na cestě vystoupí. Neříkám, že nutně musí za jízdy, ale kdo si to zjistí, může nastoupit a vystoupit na trase, kde zastaví, popř. zpomalí a jede krokem.

No ať přemýšlím jak přemýšlím,nemohu přijít na zákon, který by to zakazoval. Snad jen nějaký přepravní řád železnice.

Odpovědi
Kepler

Legální to asi není, takže postih by asi byl. Jenže kdo tě asi nachytá, že? Sám jsem dopravu nákladním vlakem jednou využil a dokonce i vltavskou lodní dopravu (když byla loď ve zdymadle). Co jsme za mlada nadělali blbostí…

Drap

Samozřejmě , nesmíš nastupovat do jiných vlaků, než jsou k tomu určené, stejně tak se nesmíš pohybovat v místech kde neni povoleno po železniční trati. Dále pak by to bylo užívání cizí věci, a ohrožení zdraví a života.