uccello

Hrozí nějaký postih na tomto typu pozemnku?

Pozemek spravuje Ministerstvo obrany, není oplocený a po jeho malé části se pohybuje veřejnost. Zbytek pozemku zabírá strmý svah, po kterém by se dalo vyšplhat. Jenže nahoře už se dostaneme do vojenského prostoru. Plot s ostnáčem končí na vedlejším skalním ostrohu a dále už žádná překážka není. Jak se to řeší, když někdo nahoru vyleze a není tam jasná hranice vojenského prostoru?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To se bude řešit, až ho náhodou zastřelí:-) Pak se to odloží s tím, že tam nemá lézt:-) Pokud nahoru tím svahem nevede stezka, tak se nepředpokládá, že tam někdo poleze, oni nebudou dělat plot v takovém svahu, protože je to drahé a platíme to my všichni. Lepší než vyhodit prachy je zastřelit jednoho blbce.

Další odpovědi
jáára

Služba je služba
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EtB3yX6o5Hs