mais 2

Hraje ve filmu agent v sukni tlustá ženská (druhou tvář agenta), nebo ten herec v masce?

Doplňuji:
Takže je to herec v tak ,,dokonalé'' masce ?

Odpovědi
iceT

Robin Williams nikoli,ten hrál Tátu v sukni.Agenta v sukni ztvárnil Martin Lawrence.Podobně jako Eddie Murphy si zahrál víceroli v Zamilovaném profesorovi.
Doplňuji:
proč ne,yyrobit velký prsa,břicho a prdel,nebude asi problém,ve filmu Táta v sukni je jedna scéna jak se Robin Williams souká do takového kostýmu,soused se na něj díval z protějšího okna.I těhotenská břicha ve filmech figurjí.Pravda,s o­bličejem to asi bude horší,ale si vem jak skvěle byli namaskováni herci v Planetě opic z r.2001.Nebo herečka Charlize Theron,jak je krásná,a jak z ní ve filmu Zrůda udělali velmi nehezkou bytost.

Standoo,mě se neomlouvej,to není třeba

Standaa

Hraje jej stejný herec v převleku, nedávno zesnulý Robin Williams
Doplňuji:
IceT: Aha, v tom případě se omlouvám, musel jsem si poplést názvy obou filmů