wendyX

Hradí zdrav. pojišťovny alespoň 1× ročně návštěvu/ošetření u dentální hygienistky?

Jsem u VZP. Na tuto úhradu jsem slyšel několik- bohužel zcela protikladných- názorů. Děkuji za odpovědi- nejlépe ty podložené vaší osobní zkušeností.

Nejlepší odpověď
marci1

Nehradí. Návštěva dentální hygienistky stojí cca 1 000 Kč. 🙂
https://relax­.lidovky.cz/na-dentalni-hygienu-chodi-uz-i-deti-pojistovny-ji-ale-neplati-p5k-/zdravi.aspx?c=A170504­_152728_ln-zdravi_ape

Další odpovědi
ivzez

Obávám se, že nehradí (zubní hygienistka je nadstandard).

mosoj

Mám ve svém okolí několik lidí, kteří prodělali léčbu paradentózy. Všichni platili více jak 20 000 Kč. Nicméně paradentózu jim zastavili. Jeden platil potom ještě za zuby o které přišel, dalších cca 20 000 Kč.