ponovotny

Jaký je rozdíl mezi houpací sítí s „tyčkama“ a sítí bez nich. Co je lepší?

jaký je rozdíl mezi houpací sítí s „tyčkama“ a sítí bez nich. Co je lepší?
Jsou dobré sítě které jsou pro více osob?
Jaký materiál sítě je dobrý?
Mám na mysli síť kterou dám na zahradě mezi dva stromy, žádné nošení v batohu. Představuji si, že v ní půjde spát (ležet) i sedět. Pokud máte zkušenosti poraďte. dík

Nejlepší odpověď
zzzzz

Máme síť bez tyček, je super. Máme tuto http://www.nabytek-forliving.cz/hou­paci-sit-barbados-lemon.html koupila jsem ji kolem 500KČ.

Pokud má tyčky, tak musíš koupit kvalitní a dost širokou, ty levné se lámou a jsou úzké, snadno z ní vypadneš. Máme ji bez stojanu, přidělanou na stromech, je to nonstop obsazené:-))) stinné pohodlné poleženíčko:-))