Avatar uživatele
Staník17

Hotovost vložena na jiný účet na pobočce banky.

Čus, měl bych dotaz, potřebuji převést hotovost na účet jednoho prodejce, tudíž půjdu na pobočku ČSOB a tam ty peníze rovnou na účet prodejce pošlu. Chtěl bych se zeptat, zda se v bance (v tomhle případně konkrétně ČSOB) platí nějaký poplatek za vložení těch peněz?? Třeba u GE Money jsem neplatil nic. Snad s tím má někdo zkušenosti…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
uccello

Mrknul bych se na jejich web, tam by měly být ceníky služeb. Je to pár let, co jsem v GE Money dávál částku 40Kč na účet prodejce (za historickou bankovku) a platil jsem poplatek 50Kč, což byla docela směšná situace.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Platba v hotovosti na přepážce je u většiny bank zpoplatněna cca 40 – 50 Kč.
Doplňuji:
Tazatel se neptá na vklad , ale na platbu. Trvám na tom, že poplatek na přepážce u ČSOB za platbu !! je 50 Kč ! Teď jsem se díval !
Poplatky za vklad na přepážce byly také takové, ale byly zrušeny v okamžiku kdy byly vyhlášeny jako nejabsurdnější poplatky v ČR !!!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

U ČSOB je vklad na účet zpoplatněn.
Zde více:

ČSOB
Zde za vložení hotovosti zaplatíte základní poplatek 9 Kč. Přesáhne-li celková vložená částka během měsíce 1 milion, strhne banka navíc ještě 0,1 %. ČSOB zpoplatňuje také vklady, které obsahují 50 a víc kusů mincí (CZK nebo EUR) dvěma procenty, minimálně ale 100 Kč. Stejný poplatek se naúčtuje i za vklad hotovosti na účet jiné banky. 2 % z vkladu banka strhne i pokud vložíte cizí měnu na korunový účet.

Pokud na účet vloží 3. osoba, zaplatí navíc 50 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajavesa

http://www.csob­.cz/cz/Csob/Sa­zebniky/Stran­ky/Sazebnik-pro-fyzicke-osoby-obcany.aspx

Hotovostní transakce provedená třetí osobou na běžný účet nebo provedená na účet vedený v Poštovní spořitelně 3) 70,–

  1. Třetí osoba je osoba, která není majitelem ani disponentem účtu, ve prospěch kterého je připsána zpracovaná hotovost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Staník17

No já právě dával před dvěma měsíci hotovost do GE Money, a bylo to zdarma. :)

před 3826 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

To má každá banka jinak. U mě v Raiff vkládám sám sobě si na účet zadarmo, vklad na cizí účet však za 65,–.

před 3826 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek