Jde zjistit podle čísla účtu majitel?

Nejlepší odpověď
beer

Pro jistotu to číslo zkus dát do Googla, ale jinak asi jen policie, banka ti majitele neřekne.

Další odpovědi
dudu

U banky kde je účet veden určitě ano, ovšem nejsem si jist, že je tato informace poskytována na potkání.

anonym

No , tak to bych se divila , kdyby nejaka banka neco takoveho rekla. Tady jde asi uplne o nejaky jiny problem… tak ven s nim ! -iv-

jendahun

Teď jsem zrovna řešil podvod na internetu,prostě jsem naletěl.Banka samozřejmě jméno zná,ale vám ho neposkytne a má problém i policie.Musí mít soudní příkaz a když ho dostane,vám jméno stejně neřekne.Je to marnost.Banky chrání všechny klienty,bohužel i podvodníky.Peníze jsou pro banku dobré od každého.Tak to tady funguje.