devi344

Hotely Formule 1

Máte s nimi nějaké zkušenosti dobré či špatné. Chystáme se do Anglie a chceme u nich přespat.

Odpovědi
ponovotny

jsou to vlasně čisté ubytovny. Hotely jsou naprosto stejné- stejné pokoje, stejné vybavení (umělohmotné jádra s wc a koupelnou). Snídaně jsou máslo, marmelláda, med, paštika – balené v kelímcích. Nejsou tam žádní špína lidi. Prostě levné, čisté, ale nic navíc
Doplňuji:
http://www.francie-dovolena.eu/hotel-formule-1.html

Pájo

Zkušenost s ubytováním v hotelech Formule 1 mám dobrou.

SirTonic

Mohu jen potvrdit, prijemny a ochotny personal, testovano francie, belgie a nemecko.

zusp

V Anglii je to dobré.

hatomko

Já jsem byla ve formuli v Paříži a bylo to pro mne docela zklamání. Pokoje strašně smrděly dezinfekcí a sprchy a záchody byly sice čisté, ale ráno tam byla neskutečná fronta, protože se po každém člověku dezinfikovaly. Dezinfekce sice trvala asi minutu, ale spočtěte si, kolik času tam strávíte, když je před váma deset učůranejch ženskejch. Ale to bylo asi i tim, že jsme byli se zájezdem.