kemo

hospody v Brně

Nevíte o nějaké pohodové ne moc velké hospodě v Brně na příjemné večerní až noční posezení s přáteli?

Podmínkou je,aby tam chodil spíže mladší kolektiv lidí,ale zase nemyslím namachrované pubertáky. Spíše tak 25–35 let.

Nejlepší odpověď
beer

Těch je..
http://www.hos­podyvbrne.cz/
Ta moje je ale dost na okraji ))

Další odpovědi
Linduš

Nedávno jsme byla v hospodě Pivní stáj (na veveří).. bylo tam dost mladých lidi a hlavně tam ají různě ochucená piva.. to muže asi moc nenadchne, ale pro holky to je super :))

ReHu

Na kolibu?