amelie95

Horor-nevíte o nějakém strašidelném hororu? ale strašidelném..ne nechutném!

Nejlepší odpověď
www

Zdarma, HD kvalita:
přímý přenos z Poslanecké sněmovny ! 😁
Upozornění: pro slabé nátury může býti shlédnutí nechutným, až zvráceným !!!

Další odpovědi
iceT

Zkus si vybrat z japonské produkce.Japonské horory obsahují minimum krve,zato je člověk u nich potentovanej.Nap­ř.Clona,Temné vo­dy.

led

Vypnú internet! ☹
Zrušia televíziu! ☹
Zrušia rádio! ☹
Zrušia kultúru a zábavu! ☹
Začneme pracovať vlastnými rukami! ☹
aj horor musí dobre skončiť…
Dostanem palček 🙂

natushka

no já znám úplně bezvadnej horor.večer se teda na něj radši nedívám :D ale je to fakt bomba POKOJ 1408 mám to na dvd ten pokoj ho tam jako uvězní ale je to fakt super doporučuju :D

Syd

Dům hrůzy, Dům v růžích, Zámek hrůzy, Osvícení, Prokletí Salemu, potom třeba takový ty s loďma duchů, myslim jeden se jmenoval nějak jako Skotská královna, nebo tak nějak, nedávno jsem viděla Dům s minulostí – takový slaboučký. Jinak třeba Šestý smysl, i když tam by mohlo bejt něco nechutnýho, ale jenom tak duchařsky 😉

E.n

Zkus Paranormal Activity, je to skvělý..