Avatar uživatele
tencosepta

Neznáte nějaký OPRAVDU děsivý horor?

Horory jako „V zajetí démonů“ nebo „Sinister“ jsem viděl, a musím říct, že je to strašná slabota. Neznáte nějaký OPRAVDU děsivý horor, kde není největším leknutím zaskřípání dveří nebo spadnutí obrazu? Třeba něco v čem jsou lekačky nebo scény, ve kterých čekáte lekačku a není tam? A hlavně nic z Japonska, vůči nim mám jistou averzi. Předem děkuji :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, easer07 před 3307 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Znám. Pusť si záznam jednání z poslanecké sněmovny.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Pach krve 1–5,Kostka,PRECIOUS, 30 dní dlouhá noc-doba temna,Wolf Creek p.skut. Pád do ticha p.skut.Hory mají oči 1,2, Městečko Black River, Očista, Hory zalité krví, Hrůza v Connecticutu I. II.Krutá hra, Bez dechu,
Doplňuji:
ještě Penny se bojí :))

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
štamgast

Napadlo mě to stejné co Drapa ještě před tím, než jsem se podíval na jeho odpověď :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Mě docela dostal Kruh, když jsem na něm byl před lety v kině. Jináč souhlasím, že většinou jsou horory hloupé a klišovité.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radas014

Pusť si Pád do tmy 2,luxusní horor :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
easer07

Paranormal Activity, The shining, Americký vlkodlak, Čelisti, Psycho, Vertigo atd. Ještě jsem si vzpomněl na nejnovější remake King konga, jedna scéna tam byla opravdu děsivá, ale to už není horror. Pokud můžu doporučit šílený horror, tak Žraločí tornádo. Ale ze všeho stejně nejděsivější horror je toto: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=iKso4buD­WH8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Pro mne by nejděsivějšími horory byly mnohé seriály z ´růžové knihovny´ – kdybych se na ně vůbec dokázal koukat…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Seriáyl na bulvárních televizích co snad nikdy nekončí .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adam R

Jsou různé hororové styly a každému se líbí něco jiného. Mě zaujal Vyvrhel z pekla, poprvé jsem to viděl už ve 12 letech: http://ulozto­.cz/xWsswvB/vy­vrhel-z-pekla-avi je to sice v angličtině, ale ty morbidní akce nemají chybu. Doporučuji všem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Nevím jak děsivý ti to bude připadat, ale nedávno jsem viděla horory Oculus a Babadook 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bullner

Já padouch :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

zde je odkaz na Horory a Ty si můžeš vybrat dle
kategorie, roku a státu, kde byl film vyroben :

http://horrory­.cz/seznam/ame­ricke-horory?page=5

před 3307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

jinak celý seznam všech psycho a jiných už uvedených :

Závrať, Funny Games, Všechny 3. díly Hostel, Katakomby, Sedm psychopatů, Vzorec pro vraždu,Psychopat z Green River, Lovci lidí, Nahá kořist, Lidská stonožka, Zlověstné ticho, Temné lesy, Orphan, Pád do tmy, Dějiny násilí, Divoký Mesiáš, Ať vejde ten pravý, Pach krve 1–5,Hněv duší,
Dylan Dog, Krvavá laguna, Zkurvená noc, Plivu na tvůj hrob 1,2, Zodiac, Maniac, Noční incident, Umlčeni, Ďáblova cesta, Fantom Amsterdamu, Malý New York,Nezvratný osud 1–5, Americká kletba, Královna prokletých, Pod kůží, Trans, Osudný den, Krvavý Valentýn, Smrt on line, Kostka,V elek­trizující mlze, Na poslední chvíli, Akční – Rozsudek smrti, Únos dítěte, Poprava,PRECIOUS, Špatným směrem, Paralelní světy, Šílená hra, The Host, 30 dní dlouhá noc-doba temna,Lesní duch, Jezero smrti, Pod dohledem, Oběť zla, „O“. 2001 (krimi), Prokletý ostrov, Bunkr smrti,Sinister, 11–11–11, Bostonský škrtič 08, Hlas smrti, Red Hill- krvavý zapadákov,Mrtví a neklidní, Noc hrůzy 2011, Mama, V zajetí teroru, Wolf Creek p.skut. Pád do ticha p.skut. V pasti,Místnost sebevrahů, Rosewood-Lane, Kandidáti života a smrti (1979), Poslední dům nalevo, Díra, Hory mají oči 1,2, Hrůza v lese, Lovci myšlenek, Zodiak 2005, Městečko Black River, Očista, Hory zalité krví, Hrůza v Connecticutu I. II.Static,Absen­tia(mysterióz­ní), V úzkých, Falešné přátelství, Řetězová reakce, The Volverine 1,2, Tělo na tělo, Spálené vzpomínky, Nic než pravda, Veřejní nepřátelé, Noc hrůzy 2011, Frozen ground, Řežba v Tombstoně, Zápisník smrti 1,2, Masters of horror – Jenifer, Klíč, Malý řezník, Zkažená mládež film na Uložto a dále Zkažená mládež – Život po té 1–7(cz. titulky YouTube), Mortal Instruments(mys­tery),Dorian Gray,Carrie,Tra­in,Krvavá laguna,Andělé a démoni : Tom Hanks(podobné Šifra mistra Leonarda a Lovci pokladů 2),Pevné pouto (Mystery),Temné nebe,Prisoners – Zmizení,Dům snů,Skrýš,Strážce bažin,Krutá hra, Bez dechu,

před 3307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Briketko – ty jsi ďábel…
Vlastně čertice…
😉

před 3307 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

gecco

dyť víš, že mám ráda filmy a to není celej seznam
mám ještě komedie, romantický a vojenský s krimi 😁

před 3307 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek