Avatar uživatele
Lurius

Znáte takové hororové filmy?

Znáte nějaké horory které nestojí na lekačkách, ale děsí především svojí atmosférou, prostředím nebo iluzí?

(Jako např. Pokoj 1408)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 2944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradite-mi-nejaky-strasidelny-horor?_fid=ym­zr#discussion
Hory mají oči-několik dílů, Kostka, SAW-několik dílů,

další: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Horor%20

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danina65

Mistr hororu, z kterého dodnes čerpají, pan Hitchcock, ten uměl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kamilunka

Ne neznám..

před 2384 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

dám Ti celý seznam..
Horory, Thrillery, Psycho :

Závrať, Funny Games, Všechny 3. díly Hostel, Katakomby, Sedm psychopatů, Vzorec pro vraždu,Psychopat z Green River, Lovci lidí, Nahá kořist, Lidská stonožka, Zlověstné ticho, Temné lesy,Orphan, Pád do tmy, Dějiny násilí, Divoký Mesiáš, Ať vejde ten pravý, Pach krve 1–5,Hněv duší,Dylan Dog, Krvavá laguna, Zkurvená noc, Plivu na tvůj hrob 1,2, Zodiac, Maniac, Noční incident, Umlčeni,
Ďáblova cesta, Fantom Amsterdamu, Malý New York,Nezvratný osud 1–5, Americká kletba, Královna prokletých, Pod kůží, Trans, Osudný den, Krvavý Valentýn, Smrt on line,V elektru­jizící mlze, Na poslední chvíli, Akční – Rozsudek smrti, Únos dítěte, Poprava,PRECIOUS, Špatným směrem, Paralelní světy, Šílená hra, The Host, 30 dní dlouhá noc-doba temna,Lesní duch, Jezero smrti, Pod dohledem, Oběť zla, „O“. 2001 (krimi), Prokletý ostrov, Bunkr smrti,
Sinister, 11–11–11, Hory mají oči, „O“., Bostonský škrtič 08, Hlas smrti, Red Hill- krvavý zapadákov,Mrtví a neklidní, Noc hrůzy 2011, Mama, V zajetí teroru, Wolf Creek p.skut. Pád do ticha p.skut. V pasti,Místnost sebevrahů, Rosewood-Lane, Kandidáti života a smrti (1979), Poslední dům nalevo, Díra, Hory mají oči 1,2, Hrůza v lese, Lovci myšlenek, Zodiak 2005, Městečko Black River, Očista, Hory zalité krví, Hrůza v Connecticutu I. II.Static, Absentia(myste­riózní), V úzkých, Falešné přátelství, Řetězová reakce, The Volverine 1,2, Tělo na tělo, Spálené vzpomínky, Nic než pravda, Veřejní nepřátelé, Noc hrůzy 2011, Frozen ground, Řežba v Tombstoně, Zápisník smrti 1,2, Masters of horror – Jenifer, Klíč,

Doplňuji:
moc se mi líbil film Tísňová linka,
není to sice horor, ale výborné krimi..

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Nevím proč mám ten net tak pomalej asi proto, že mám
malou rychlost, ale spoustu filmečků mám od iceT víš :))
Doufám, že to zas dojde 2× to by mě naprdlo..

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Briketko, to vše jsi už zhlédla?

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ano mám některé i stažené barbakánku 😁

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ano mám některé i stažené barbakánku 😁

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Briketko, a to se nebojíš s kocourem sama doma? 😁

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Kdepák on večer i v noci zařezává 😁

před 2944 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek